Spolek Starejch Psu

Seznámení mezi námi

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Seznámení mezi námi

Příspěvek pro Greymane za Tue Oct 10, 2017 9:27 pm

Toto téma je pro naše seznámení mezi sebou Smile) ať víme kolik nám je a co děláme nebo tak Smile) prostě Napiš něco o sobě! Smile

Tak třeba já ! Very Happy

Jmenuju se David, je mi 23 let, bydlím kousek od města Litoměřice v okrese Ústí nad Labem, pracuji jako svářeč (hlavní zaměstnání) a jako "brigádu" mám IT technik pro pár firem. Mezi moje záliby patří : Auto-moto (hlavně řízení-koupil sem si raketu na čtyřech kolech Very Happy s kufrem na mrtvoly Very Happy ) , Počítače a "chytrá" elektronika, Zbraně - jelikož jsem vlastníkem zbrojního průkazu a co mě nejvíc baví tak je dokonale naštvat mou drahou polovičku Very Happy.

Toť vše Smile díky za přečtení a doufám že se ke mě přidáte

Greymane
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 25

http://sspguild.forumotion.eu

Návrat nahoru Goto down

Re: Seznámení mezi námi

Příspěvek pro mallwin za Wed Oct 11, 2017 9:04 pm

Jmenuju se Zbyněk, 42let, midku a její verze hraju uz asi 14 let ( kdo si to má pamatovat?) bydlím kousesk od Brna(Mikulov), do práce dojíždím na 2směny jako technik(technologie turbín,3D měření)
mezi koníčky patří historie, jakýkoli pohyb(kolo, beh....) a talent kohokoli nasrat

mallwin
Prostě Mallwin
Prostě Mallwin

Poèet pøíspìvkù : 11

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Eltemio za Fri Oct 13, 2017 8:15 am

Tak teď já. Mé jméno je Milan, ale všichni v mém okolí mi neřeknou jinak, než millhouse (i brácha a segra mi tak říká). Bydlím v Uherském Hradišti http://www.mesto-uh.cz/zakladni-informace-o-meste Je mi 40 let a pracuji ve firmě OTMA-SLOKO jako obsluha-operátor (nazvěme to jakkoliv) robota od firmy ABB na depaletizaci palet ze sklem. Pracuju tam na dvě směny. Jsem rozvedený a mám syna (10 let) na střídavou péči. Pro nezkušené mladé lidi .... týden je syn u mě a týden u bývalé manželky  Smile   proto mám relativně málo času na hru a moc mě nevidíte. Bud trávím týden ze synem a nebo mám odpolední a k tomu ještě každý víkend trávím u své přítulky. S tím talentem na nasrání ...  to máme asi všichni chlapy vrozené  ..  já ho mám totiž taky  Wink

Eltemio
Člen
Člen

Poèet pøíspìvkù : 9

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Milda za Fri Nov 03, 2017 3:30 pm

Ahoj, jmenuji se Míla, ale lidi mi rikaji Oušik to je na dlouhe vysvetlovani :)a je mi 33let. Pochazim z male carovne vesnicky Druzec, ale ozenil jsem se do ocelovaho mesta Kladna Smile na Aubu jsem hral cca pred 5lety. Pred tim jsem hral asi 8let na kelevaru od mojich cca 14let.
pracuji jako operator DTP v tiskarne Kartex. Zaliby ted asi momentalne PC, priroda a moje zena Very Happy

Milda
Člen
Člen

Poèet pøíspìvkù : 8

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

- Similar topics

Povolení tohoto fóra:
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru